czwartek, 7 marca 2013

Malinowe Wieszaki
Dziewczyny serdecznie zapraszam do sklepu internetowego Malinowe Wieszaki prowadzonego przez moją koleżankę Ewelinę Małecką-Gad. 
Kilka słów o firmie:
Firma Malinowe Wieszaki powstała z pasji do mody, miłości do urody i namiętności do wizażu.
Jest to pierwszy sklep internetowy z usługą e-stylisty, dzięki czemu Twoje ubrania i dodatki będą dobrane przez dyplomowaną stylistkę - personal shopper - idealnie do twojej figury, odcienia skóry, koloru włosów, a także do osobowości i okazji.
Malinowe Wieszaki to miejsce dla kobiet z wszystkich ludzi, którzy interesują się modą i chcą poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. To miejsce także dla tych, którzy moda się nie interesują, a chcą wyglądać olśniewająco. Strefa kobiet, sekrety makijażu i stylu. W sklepie internetowym Malinowe Wieszaki znajdziecie w asortymencie: odzież, torebki, dodatki, biżuterię i wiele porad e-stylisty, które zainspirują Was do pięknego wyglądu. Firma prowadzi również atelier, gdzie możesz przyjść - po przymierzać, po oglądać, zainspirować, porozmawiać, napić się kawy lub herbaty, skorzystać z porad osobistego stylisty, zrobić makijaż i kupić wszystko co jest dostępne w sklepie internetowym.
Zapraszamy do sklepu internetowego Malinowe Wieszaki i do atelier mieszczącego się w Wałbrzychu przy ul. Wrocławskiej 130 lok. 4.
Telefon kontaktowy 695 07 88 45.
Blog firmowy: www.malinowewieszaki.blogspot.com
Facebook: www.facebook.com/MalinoweWieszaki
Na stronie sklepu znajdziecie również konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody :)

Firma poszukuje też uzdolnionych osób robiących oryginalne ubrania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz