poniedziałek, 19 listopada 2012

Kolekcja TASSEL


Kolekcja TASSEL to wisiorki  i kolczyki z frędzlami. Do ich wykonania użyłam głównie cienkich oksydowanych łańcuszków, kamieni naturalnych i szkła weneckiego. 
Wisiorek wykonany jest z cienkiego oksydowanego posrebrzanego łańcuszka, lawy wulkanicznej, fasetowanego jadeitu w kolorze intensywnego różu oraz elementów posrebrzanych i antyalergicznych.
Długość łańcuszka 49 cm
Długość zawieszki/wisiorka 11,5 cmKomplet wykonany jest z cienkiego oksydowanego posrebrzanego łańcuszka, lawy wulkanicznej,  jadeitu w kolorze żółtym oraz elementów posrebrzanych i antyalergicznych.
Długość łańcuszka 49 cm
Długość zawieszki/wisiorka 10,5 cm
Długość kolczyka wraz z biglem 10,5 cm
Komplet wykonany jest z cienkiego oksydowanego posrebrzanego łańcuszka, agatów,  opali oraz elementów posrebrzanych i antyalergicznych.
Długość łańcuszka 44,5 cm
Długość zawieszki/wisiorka 11,5 cm
Długość kolczyka wraz z biglem 11 cm

Wisiorek wykonany jest z cienkich oksydowanych posrebrzanych łańcuszków, dużego szkła weneckiego w kolorze ciemnego fioletu (3 cm x 1,5 cm),  fasetowanego ametystu, kryształków oraz elementów posrebrzanych i antyalergicznych.
Długość łańcuszka 49 cm
Długość zawieszki/wisiorka 11 cm


Wisiorek wykonany jest z cienkiego oksydowanego posrebrzanego łańcuszka, lawy wulkanicznej,  kamienia rekonstruowanego, czerwonego howlitu oraz elementów posrebrzanych i antyalergicznych.
Długość łańcuszka 49 cm
Długość zawieszki/wisiorka 11 cm
Długość kolczyka wraz z biglem 10,5 cm
Długość kalii 3 cm

Wisiorek wykonany jest z cienkich łańcuszków, białego howlitu, kamienia tygrysie oko oraz elementów posrebrzanych i antyalergicznych w kolorze złota, srebra i oksydowanego srebra.
Długość łańcuszka oksydowanego 49 cm
Długość łańcuszka w kolorze złota 41 cm
Długość  długiej zawieszki/wisiorka 10,5 cm
Długość kuleczki howlitu na złotym łańcuszku 2,5 cm


Wisiorek wykonany jest z cienkiego oksydowanego posrebrzanego łańcuszka, masy perłowej,  korala barwionego na niebiesko oraz elementów posrebrzanych i antyalergicznych. Łańcuszek jest wkładany przez głowę - nie posiada zapięcia.
Długość łańcuszka 64 cm
Długość zawieszki/wisiorka 10,5 cmWisiorek wykonany jest z  posrebrzanego łańcuszka, dużego koła szkła weneckiego (3 cm x 3 cm), fasetowanego jadeitu w kolorze intensywnego różu oraz elementów posrebrzanych i antyalergicznych.
Długość łańcuszka 47 cm
Długość zawieszki/wisiorka 11,5 cmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz